Ruszyła kolejna edycja turnieju KORONA.

Już grają. Paweł Błachowski 41 punktów, Jakub Koniar – 40 pkt , a Władysław Kwaśniewski 27 pkt po pierwszych występach w czwartym turnieju KORONA. Najlepszym w Extra Bonusie jest Dawid Borkowski – 4 bile.

Wyniki na www.ebc-billiard.com w kolumnie „uczestnicy-participants”.

Turniej KORONA 4  – zapisy i zmiany w regulaminie !

Po sukcesie pierwszych trzech turniejów KORONA proponujemy udział w kolejnej edycji. Rozpoczęliśmy już zapisy na e-mail:ebc@ebc-billiard.com. Ruszamy 1 maja.

Po konsultacjach wprowadziliśmy zmiany do regulaminu. Najważniejsze z nich to:

  1. Turniej poprzedzi EXTRA BONUS ! To trzy rozbicia o dodatkową nagrodę. Cel- wbicie jak największej liczby bil z rozbicia.
  2. Zarówno w grupie PRO jak i AMATOR będzie można grać po „ pustym” rozbiciu. Zawodnicy z grupy PRO dostaną jednak karę 14 bil, a Amatorzy 3 bile.
  3. Amatorzy mogą również wbijając 14 bilę żądać ustawienia pozostałych 14 kul ( jak w zasadach 14/1) lub zgłosić, że będą wbijali 15 bilę. Wówczas po wbiciu tej bili ustawiony zostanie trójkąt z wszystkimi bilami i będzie rozbicie z pola bazy, tak jak przy otwarciu. Teraz jednak brak wbitej bili po rozbiciu zakończy podejście.  

EXTRA BONUS w turnieju KORONA 4 – kapka jump „ Bogdan Wołkowski” – cena 80 zł i płyn do czyszczenia bil Aramith – 30 zł. Fundator Mak Marketing. www.sklep.makmarketing.pl .