Sponsoring

Firma Mak Marketing jest zdecydowanie najbardziej stabilnym sponsorem w branży bilardowej. Od naszego powstania do dnia dzisiejszego wspieramy drużynę Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Sportowego ( dawniej Bilardowego), wielokrotnych Mistrzów Polski -NOSAN Kielce ( dawniej Contact). Jesteśmy partnerem i sponsorem Polskiego Związku Bilardowego. Dzięki naszym środkom i pracy rozwinęły się kariery medalistów mistrzostw Europy: Karol Skowerski, Michał Turkowski, Oliwia Czupryńska, Tomasz Kapłan, Bartosz Rozwadowski. Wspólnie z firma Dynamic Billard Organization z Niemiec przez kilkanaście lat otwieraliśmy drzwi do sportowej kariery Radosławowi Babicy – wielokrotnemu medaliście mistrzostw Europy i mistrzostw Polski.

Wspólnie z brytyjską firmą BCE pomocy w karierze sportowej udzielaliśmy Konradowi Piekarskiemu (wicemistrzowi świata i Europy juniorów), który dwa sezony grał kijem Kruger. Sportową twarzą Mak Marketing był Ziemowit Janaszek (mistrz Polski w trikach bilardowych). Mak Marketing jest sponsorem Pucharu Polski Juniorów JUNIOR TOUR, Grand Prix Gór Świętokrzyskich i Świętokrzyskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej.

Mak Marketing jest głównym promotorem bilarda piramidy w Europie Centralnej i Zachodniej oraz programu Międzynarodowej Akademii Bilardowej. Programy te realizujemy wspólnie z East European Billiard Council. Byliśmy także sponsorem kilku Mistrzostw Polski w Pool Bilard, Drużynowych Mistrzostw Polski w Snookera oraz Pucharu Polski Old Boys.

Zdecydowanie stawiamy na młodzież. Od kilku lat z naszej pomocy korzysta junior Dominik Jastrząb z UKS Fair Play Jaworzno, Uczniowski Klub Sportowy Orlęta Bilcza, a w 2018 roku podpisaliśmy kontrakt z UKS 13 Tomaszów Mazowiecki. W startach międzynarodowych pomagaliśmy juniorom z UKS Miłek z Wiślicy, a także klubom z Kętrzyna, Piechcina i Łabiszyna.

Dofinansowaliśmy także pobyt w Polsce młodych zawodników z Bułgarii, Słowacji, Białorusi i Ukrainy.

W 2023 roku postanowiliśmy dać szansę udziału w międzynarodowym cyklu Dynamic Billard Best of the East zawodnikowi Green Club Gdańsk Dawidowi Brzezińskiemu.

Nosan
NOSAN Kielce – najbardziej utytułowany polski klub bilardowy. 7-krotny drużynowy mistrz Polski.
W zespole grają absolutne gwiazdy:
Karol Skowerski – zwycięzca World Pool Masters, mistrz Europy,
Tomasz Kapłan – mistrz Europy,
Oliwia Czupryńska – mistrzyni Europy,
Michał Turkowski i Bartosz Rozwadowski – mistrzowie Polski.Opieka i wsparcie klubu umożliwiła karierę sportową Radosławowi Babicy – medaliście mistrzostw Europy, wielokrotnemu mistrzowi Polski.
R. Babica z klubem związany był przez 17 lat.
Wychowankami klubu byli Katarzyna Wesołowska – mistrzyni Europy i Ziemowit Janaszek – mistrz Polski w trikach bilardowych.
Dominik Jastrząb Dominik Jastrząb – indywidualny brązowy medalista mistrzostw Europy juniorów 2018 i srebrny medalista ME 2018 w drużynie.
Mistrz Polski juniorów, Zwycięzca zawodów Pucharu Polski Juniorów Junior -Tour.
UKS 13 JOKER Tomaszów Mazowiecki
Nnajwiększe sukcesy klubu:3 tytuły Mistrza Europy Juniorów EPBF ( 17 medali )
12 tytułów Mistrza Polski Juniorów PZBil ( 51 medali )
11 tytułów Mistrza Polski UKS-ów ( 29 medali )
13 zwycięstw w Narodowym Junior Tour ( 50 medali )
Oskar Jamorski UKS Snikers Rękoraj
-Mistrz Polski 2018 w odmianę 9 bil
-Drużynowy wice Mistrz Europy z 2018r.
-Zwycięzca Junior Tour 2018r.