Producent stołów bilardowych

Profesjonalną obsługę imprez Mak Marketing  zapewniają m.in.

  • Alexandru Balas (ROM)– sędzia  główny EEBC, eezia World Games 2017,
  • Piotr Kędzior – prezes Pino , sędzia,
  • Sławomir Wolański – 3-krotnie sędzia mistrzostw Europy, wielokrotnie sędzia mistrzostw Polski;
  • Marek Karlikowski – sędzia, trener,
  • Adam Gajda – przewodniczący Komisji Sędziowskiej PZBil, sędzia World Games 2017,
  • Bogusław Bereźny – sędzia,
  • Ihor Kovtun (UKR)– przewodniczący Komisji Sędziowskiej EEBC w zakresie piramidy,
  • Julian Dragne  (ROM)– sędzia,
  • Maciej Szczawiński – wielokrotny sędzia mistrzostw Polski,

Sport

Mak Marketing jest jedyną polska firmą, która realizowała sportowe pomysły ze Światową Federacją Bilardową – World Pool Billiard Association (mistrzostwa świata juniorów i inwalidów na wózkach w 2011 roku); Europejską Federacją Bilardową – European Pocket Billiard Federation (Drużynowe Mistrzostwa Europy – 2009, 2010; Dynamic Best of the East 2004-2011; European Junior Team Cup – 2010); East European Billiard Council – (EBC Mixed Cup; EBC Pyramid Tour, EEBC Junior Cup) od 2012 roku i Polskim Związkiem Bilardowym (6 razy Mistrzostwa Polski w Pool Bilard, cykl Grand Prix Polski POL TOUR od 2004 roku; cykl Junior Tour czy Mistrzostwa Polski Biznesu).

Z brytyjskim koncernem Matchroom Sport współorganizowaliśmy jedną z najbardziej prestiżowych imprez na świecie, turniej World Pool Masters, który obejrzało 400.000.000 telewidzów!!!

Wspólnie z moimi współpracownikami tworzymy polską elitę bilardową. Kim ja jestem możecie przeczytać obok. Kim są moi współpracownicy? W pionie sportowym mam przyjemność pracować z obecnym prezesem Polskiego Związku Bilardowego (PZBil) Grzegorzem Kędzierskim, człowiekiem niesamowitej operatywności i niezliczonej ilości pomysłów, oraz z Dariuszem Kobackim – wiceprezesem PZBil, przewodniczącym Komisji Sportu Dzieci i Młodzieży PZBil, który jako instruktor, sędzia i organizator wniósł ogromny wkład w sukces sportowy polskiej młodzieży. Funkcje sędziowskie na moich imprezach pełnią m.in. Sławomir Wolański – 3-krotnie sędzia mistrzostw Europy, wielokrotnie sędzia mistrzostw Polski; Marek Karlikowski – sędzia, były trener drużyny Nosan Kielce, wielokrotnego zdobywcy mistrzostwa kraju, Rosita Apostolova(Bułgaria) – sędzia EBC, Vladimir Popov (Bulgaria) – sędzia EBC. Moimi partnerami w kraju są prezesi firm i szefowie stowarzyszeń sportowych, którzy doprowadzili swoje klubu do największych krajowych i międzynarodowych sukcesów.

Marcin Krzemiński

Handel

Mak Marketing jest związana współpracą gospodarczą z absolutnymi liderami światowego i europejskiego bilardowego biznesu. Są to firmy:

Iwan Simonis S.A.  Belgia – najstarszy i najlepszy producent sukna bilardowego na świecie. Rodzina Simonis tka sukno bilardowe od 1680 roku. Wyłącznie na tym suknie rozgrywane są mistrzostwa świata i Europy. W Polsce to sukno mistrzostw kraju i rozgrywek I ligi. Dodajmy, że Iwan Simonis jest jedyną firmą na świecie, która wyłącznie produkuje sukno. Inne zakłady wyrób sukna traktują jako część swojej działalności.

Dynamic Billard  Niemcy – jeden z największych na świecie producentów stołów bilardowych i dystrybutorów sprzętu bilardowego. Niemiecka firma jest absolutnym numerem 1 w europejskim bilardzie. Wyłącznie na stołach Dynamic rozgrywa się mistrzostwa Europy. Flagowym zawodnikiem Dynamica jest legendarny Francisco Bustamante z Filipin.

Saluc S.A.  Belgia – najstarszy na świecie producent kul bilardowych. Bilami „Aramith” grają wszyscy na naszym globie. To oficjalne bile mistrzostw świata i wielu kontynentów. W Polsce spotkasz je we wszystkich liczących się klubach bilardowych. Firma istnieje od 1645 roku.

WiK sp. z o.o.  Polska – zdecydowany polski numer 1, ale także wielki światowy producent stołów bilardowych. Na stołach WiK 5 razy były rozgrywane mistrzostwa Europy, a od 1994 do 2015 roku mistrzostwa Polski.

BCE  Great Britain – brytyjski dystrybutor sprzętu bilardowego do snookera i pool bilarda m.in. marki Riley oraz Kruger.

TAT Company  Rumunia – producent stołów bilardowych w Rumunii,

TOOL  Czechy – producent sukna bilardowego

Zaufanie

Sprzętem zakupionym u nas grają medaliści mistrzostw Europy i  mistrzowie kraju.

Z logo Mak Marketing na strojach występuje drużyna 8-krotnego mistrza Polski Nosan Kielce: K. Skowerski i T. Kapłan – mistrzowie Europy, M. Turkowski, B. Rozwadowski, S. Batkowski – medaliści ME i MP oraz numer 1 w Polsce, mistrzyni Europy Oliwia Czupryńska.

Wspieramy także drużynę Peri-Mak Marketing Tomaszów Mazowiecki i Dominika Jastrzębia  – mistrza Europy juniorów, wielokrotnego mistrza Polski.

Nasze inwestycje

Z oferty Mak Marketing skorzystało kilka tysięcy osób. Stałym klientom wydaliśmy ok. 1.000 kart rabatowych. W stoły i akcesoria do gry doposażyliśmy m.in. następujące kluby: Kieleckie Centrum Bilardowe Polskiego Związku Bilardowego w Kielcach, Klub PINO w Dębicy, klub KOMETA w Jarocinie, GREEN CLUB w Gdańsku, klub DYNAMIC w Warszawie, klub FOKUS w Kielcach, MARIO CLUB w Mikołowie, klub BLACK EIGHT w Katowicach, klub BILA w Tarnowie, klub ZAKRĘCONA BILA w Poznaniu, Centrum Bilardowe Radosława Babicy w Rokitnicy, klub EXTREME w Kielcach, klub LP w Sokółce, KLUB 54 w Łomży, klub ELIDA w Białymstoku i klub FRAME w Łodzi, a także klub GOLDEN WEST w Komarnie  Słowacja i Club TAC w Bukareszcie  Rumunia , a także kluby w Czechach i na Słowacji.