Junior Tour Łódź 2019

W Łodzi 31.03 odbył się pierwszy w tym roku turniej Mak Marketing Junior Tour 2019.

Zagrało w nim ponad 140 osób – 87 chłopców, 55 dziewcząt. Wśród chłopców nie zawiedli reprezentanci kadry narodowej juniorów. Złoty medal wywalczył Szymon Kural (TCF Hub Kraków), który w finale pokonał ubiegłorocznego zwycięzce całego cyklu Oskara Jamorskiego (UKS Snikers Rękoraj).

Na trzecim miejscu zawody ukończyli: Nikodem Jankowiak ( Akademia Bilardowa Rokietnica) i Szymon Błażej (TCF Hub Kraków). Wśród dziewcząt najlepszą była Zuzanna Błąszczak ( AB Rokietnica) przed Weroniką Połczyńską ( Bila Zduny) oraz Mileną Malicką (AB Rokietnica) i Olą Orzech ( Pino Dębica).

Gratulacje dla zwycięzców, a podziękowania za przeprowadzenie imprezy dla Dariusza Kobackiego oraz klubu Frame.

Relacja online na stronie Bilard-Sport

W niedziele w Łodzi 13.10.2019 w klubie Frame odbył się drugi turniej cyklu Mak Marketing Junior Tour zaliczany do eliminacji Mistrzostw Polski Juniorów. Łącznie zagrało w nim 130 zawodników z całej Polski.
W kategorii dziewcząt wygrała Anna Orzech (Pino Dębica) która pokonała Julię Nowacką (BOSiR Bila Piechcin). Trzecie miejsca przypadły Martynie
Lipa (UKS Lisewo) oraz Milenie Malickiej (Akademia Bilardowa II Rokietnica). Na czele rankingu stoją ex aeuquo Anna Orzech z Zuzanną Błaszczak.

W kategorii chłopców po raz drugi z rzędu triumfował Szymon Kural🥇(TCF
HUB Kraków) który zwyciężył 4-1 z Jakubem Kowalczykiem (TCF HUB Kraków II). Na trzecich lokatach uplasowali się Szymon Bruśnicki (Nosan II
Kielce) oraz Sambor Stachowiak (Fair Play Jaworzno).