Znamy najlepszych polskich juniorów !!!

Od. lewej: Jakub Kowalczyk (TCF HUB Kraków), Dominik Jastrząb ( UKS Fair Play Jaworzno), Dawid Borkowski (UKS Łabiszynianka) i Szymon Kural (TCF HUB Kraków).

W klubie Frame w Łodzi zakończył się ostatni w tym roku rankingowy turniej Mak Marketing Junior Tour. Wzięło w nim udział 53 chłopcow i 25 dziewcząt. Panowie grali w odmianę 14/1, a panie w 9-bil. Najskuteczniejszymi zostali Milena Malicka ( Akademia Bilardowa Rokietnica) i Dominik Jastrząb (UKS Fair Play Jaworzno).

Od lewej: Karina Cuper ( Green Club Gdańsk), Milena Malicka ( Akad. Bilardowa Rokietnica), Paulina Rutkowska (UKS Lisewo) i Izabella Jońska (Nosan Kielce)

W rocznym rankingu sklasyfikowanych jest 92 chłopców i 41 dziewcząt. Junior Tour jest głównym cyklem turniejów bilardowych wyłaniających zawodników do startu w mistrzostwach Polski oraz ma wpływ na nominacje do kadry narodowej.

Będąc w Łodzi prezes Mak Marketing Marcin Krzemiński podziękował zawodnikom, klubom, opiekunom i sędziom za pracę w tym sezonie. Szczególne podziękowania skierował dla Krzysztofa Gardjasa i Katarzyny Kulasińskiej z klubu Frame za udzieloną imprezie gościnę.

Ekipa organizacyjna-od lewej: Adam Gajda, Bogusław Bereżny, Katarzyna Kulasińska, Marcin Krzemiński, Dariusz Kobacki i Marek Karlikowski. z

” To był trudny rok i fakt, że udało się przeprowadzić cały cykl jest naszym współnym sukcesem” podsumował dyrektor imprezy, wiceprezes Polskiego Związku Bilardowego Dariusz Kobacki. Roczne rankingi wygrali: Izabella Jońska i Szymon Bruśnicki ( oboje z Nosanu Kielce).

Podczas gry.
Sędziowie przy pracy.
W oczekiwaniu na mecze.