Lista startowa – Plan meczów- Pula nagród POL TOUR Kielce

Za kilka dni rozpoczynamy pierwszy w tym sezonie turniej Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR. W Kielcach zagramy w 9-bil. Maksymalna liczba uczestników -80. Przepraszamy wszystkich, którzy znajdują się na liście rezerwowej. Ich start będzie możliwy tylko w przypadku, gdy ktoś się wycofa lub zostanie wykreślony. Zgodnie z regulaminem zostało utworzonych 16 grup po 5 zawodników. Uczestnicy z grup od 1 do 8 będą rejestrowani od godziny 8.45 do 9.15, a z grup od 9 do 16 od godziny 16.45 do 17.10. Osoby, które nie zgłoszą się na rejestrację w wyznaczonych terminach zostaną zastąpione na liście startowej osobami z listy rezerwowej.

Informacja o terminie odprawy dla każdego uczestnika znajduje się obok jego nazwiska na liście startowej !!!!

UWAGA !!! Grupy od 1 do 8 w sobotę rozegrają wszystkie pojedynki fazy grupowej. W grupach 9-16 w sobotę odbędzie się tylko 5 rund. Pozostałe 5 rund rozegrane zostanie od rana w niedzielę !!!!

Zgodnie z uzgodnieniami z Zakładem Produkcji Cukierniczej „Brześć” – głównym sponsorem, wzrosną pule nagród w 5 turniejach POL TOUR 2020 ( nie dotyczy Polish 9-Ball – Dynamic Best of the East). Procentowo wygląda to tak: za pierwsze miejsce + 25% , za drugie i miejsca pięć-osiem + 50% , za trzecie miejsca + 40%. Szczegóły w regulaminie rocznym i ogłoszeniu o turnieju w Kielcach.

UWAGA ! Podobnie jak w niektórych turniejach w roku 2019 w Kielcach będzie pobrana opłata gwarancyjna w wysokości 50 zł . Zostanie ona zwrócona bezpośrednio po zagraniu przez zawodnika wszystkich pojedynków grupowych. Opłata nie będzie pobierana od zawodników, którzy dostarczą potwierdzenie gwarancji przez Klub, który reprezentują. Szczegóły w regulaminie cyklu 2020 r.