III Mak Marketing Junior Tour

W klubie „Frame” w Łodzi odbył się trzeci turniej z cyklu Junior Tour zaliczany do eliminacji Mistrzostw Polski Juniorów. Łącznie zagrało 130 osób. Tym razem rywalizowano w odmianę 14/1.

W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął Dominik Jastrząb [Fair Play Jaworzno], który w finale pokonał lidera rankingu Szymona Kurala [TCF Hub Kraków]. Na trzecim miejscu uplasowali się ich klubowi koledzy, Sambor Stachowiak z Fair Play Jaworzno oraz Jakub Kowalczyk z TCF Hub Kraków.

W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Bogna Świtała [ UKS Pałuki Żnin], która zwyciężyła w finale z Zuzanną Błaszczak [Akademia Bilardowa Rokietnica]. Trzecie miejsca wypracowały J. Nowacka oraz M.Malicka.

Ostatni turniej z cyklu Junior Tour odbędzie się 1 Grudnia, tradycyjnie w klubie Frame.