Dziękujemy za 2018 !!!! Szczęśliwego Nowego Roku !!!

Wszystkim Klientom i partnerom dziękujemy za współpracę w mijającym roku. Dla Mak Marketing był to dobry okres zarówno w naszej działalności handlowej jak i sportowej. …..

Wielkim sukcesem zakończył się II Miedzynarodowy Festiwal Bilardowy -Kielce 2018, w którym wzięło udział ponad 300 uczestników z 14 państw.  Za nami 17 sezon międzynarodowego cyklu Dynamic Billard Best of the East oraz 24 sezon Grand Prix Polski POL TOUR. Wielką radość sprawia nam organizacja najważniejszej rywalizacji rankingowej dla juniorów Junior-Tour.  Łącznie Mak Marketing bezpośrednio przeprowadził 15 dużych zawodów bilardowych, w których wystartowało 560 sportowców z 16 państw. Nasze imprezy odbyły się w: Polsce, Rumunii, Bułgarii, Czechach, Mołdawii, i Słowacji. 

Cieszymy się, że obok stałych Klientów pozyskaliśmy kolejnych miłośników gry w bilard, którzy dokonali u nas zakupu. Pamiętajcie, że każdego roku wspieramy sponsorsko sport bilardowy. Wielkość wsparcia zależna jest od wielkości sprzedaży.  Bądźcie zatem z nami w 2019 roku.