Rekordowy finał w Kielcach

W rewelacyjnym tempie rozegrali finał zawodów Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR w Kielcach Wojciech Szewczyk i Mariusz Skoneczny. Partie trwały po ok. 2 -2,5 minuty !!! Zwycięzcą został Wojciech Szewczyk ( Cromo Stal ) . Pokonał Mariusza ( Lipiński Dachy Tomaszów Maz. ) 6:5. Brązowe medale wywalczyli Daniel Macioł ( Cromo-Stal) i Sebastian Batkowski ( LP Metal-Fach Sokółka). Łącznie 80 zawodników rozegrało 191 pojedynków. najlepszą bilardzistką została Monika Ząbek, która z pierwszego miejsca w grupie awansowała do fazy pucharowej. Podziękowania za współpracę dla Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Sportowego oraz obsługujących turniej: Pauli Przybylskiej i Roberta Kowalskiego.