Imię i Nazwisko | Klub |
Podział na grupy. Wpisana obok nazwiska litera oznacza: ( info w dniu 13.03.2019). Osoby zakwalifikowane do poszczególnych grup zjawiają się na odprawy w dn. 23.03. godz. 8.45 -9.30 w Kętrzynie lub Mrągowie. |
K- Kętrzyn M- Mrągowo |
Karol Skowerski – K – | Nosan Kielce |
Michał Turkowski K | Nosan Kielce |
Tomasz Kapłan K | Nosan Kielce |
Piotr Likowski M | Zakręcona Bila Poznań |
Piotr Kotowski K | TCF HUB Kraków |
Szymon Kural K | TCF Hub Kraków |
Tomasz Bąk K | TCF Hub Kraków |
Patryk Peret K | TCF Hub Kraków |
Jan Wierzchowski K | Dekada Sosnowiec |
Andrzej Baliś K | TCF Hub Kraków |
Nikita Palujan K | Mińsk -Białoruś |
Krystian Ćwikła K | Hulakula Warszawa |
Artur Zasztowt K | Hulakula Warszawa |
Maciej Witkowski K | Hulakula Warszawa |
Nikita Rudenko K | Hulakula Warszawa |
Bartosz Rozwadowski K | Nosan Kielce |
Mariusz Skoneczny K | Duet Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki |
Ewa Bąk K | MUKS IKS Tarnów |
Izabela Łącka K | Koryta Mięsne Brzeszcze |
Monika Zabek K | ERG Folie Bieruń |
Oliwia Czupryńska K | Nosan Kielce |
Anita Sochacka K | UKS Snikers Rękoraj |
Piotr Światowy K | Maximus Bydgoszcz |
Filip Biesek K | Maximus Bydgoszcz |
Igor Luliński K | Maximus Bydgoszcz |
Roman Jakubiak K | Maximus Bydgoszcz |
Radosław Babica M | Akademia Bilardowa Rokietnica |
Sebastian Szymkowski M | 147 Break Warszawa |
Sebastian Brzękowski M | Akademia Bilardowa Rokietnica |
Adam Stankiewicz M | Akademia Bilardowa Rokietnica |
Arkadiusz Brzękowski M | Akademia Bilardowa Rokietnica |
Paweł Boguszewski M | Green Club Gdańsk |
Kamil Spicha M | Green Club Gdańsk |
Dawid Brzeziński M | Green Club Gdańsk |
Mariusz Stefański M | BCB MOSiR Kętrzyn |
Przemysław Śpiewak M | Frame Łódź |
Jan Grzelak M | Frame Łódź |
Rafał Olbromski M | Frame Łódź |
Piotr Polis K | Frame Łódź |
Mateusz Zdziech K | Frame Łódź |
Tomasz Malinowski K | Frame Łódź |
Dawid Gliński K | Frame Łódź |
Dymitr Łyczko K | BCB MOSiR Kętrzyn |
Grzegorz Lasota M | BCB MOSiR Kętrzyn |
Andrzej Pakuła K | BCB MOSiR Kętrzyn |
Krystian Kosik K | BCB MOSiR Kętrzyn |
Igor Ziewiec M | SKB Mrągowo |
Miłosz Krętowski M | SKB Mrągowo |
Mateusz Zawadko M | SKB Mrągowo |
Tomasz Kullik M | SKB Mrągowo |
Kamil Chyliński M | SKB Mrągowo |
Grzegorz Ulewicz M | SKB Mrągowo |
Tomasz Błażej M | Bila Tarnów |
Szymon Błażej M | Bila Tarnów |
Michał Szczakuła M | Bila Tarnów |
Michał Gajewski K | 8-Bila Gdynia |
Kamil Suszczyński K | BCB MOSiR Kętrzyn |
Michał Urbański M | UKS 13 Joker Tomaszów Maz. |
Wojciech Gosk K | Reslogistic Trójkąt Rzeszów |
Damian Ejmont K | BCB MOSiR Kętrzyn |
Dorian Czubaszek K | BCB MOSiR Kętrzyn |
Michał Świderski K | BCB MOSiR Kętrzyn |
Michał Popławski K | BCB MOSiR Kętrzyn |
Bartłomiej Rycerz K | BCB MOSiR Kętrzyn |
Daniel Klisko K | BCB MOSiR Kętrzyn |
Marek Kłusowski K | BCB MOSiR Kętrzyn |
Wojciech Banek K | MUKS IKS Tarnów |
Mikołaj Ząbecki K | Duet Lipiński Dachy |
Krystian Piekarski M | LP Metal Fach Sokółka |
Dominik Zając K | LP Metal Fach Sokółka |
Sebastian Batkowski K | LP Metal Fach Sokółka |
Sebastian Ryłko K | LP Metal Fach Sokółka |
Karol Zielenkiewicz M | LP Metal Fach Sokółka |
Szymon Miroń M | LP Metal Fach Sokółka |
Tomasz Górski M | LP Metal Fach Sokółka |
Oskar Jamorski K | UKS Snikers Rękoraj |
Konrad Juszczyszyn K | ERG Folie Bieruń |
Krzysztof Wodecki M | Green Club Gdańsk |
Kamil Zięba M | Frame Łódź |
Paweł Balon M | Sosnowiec |
Mateusz Sząszor K | EnergyRE Arkadia Tczew |
Kamil Sząszor K | EnergyRE Arkadia Tczew |
Kacper Konkel K | EnergyRE Arkadia Tczew |
Michał Stojałowski K | EnergyRE Arkadia Tczew |
Krzysztof Szczepański K | EnergyRE Arkadia Tczew |
Cezary Antczak M | Arkadia II Tczew |
Mateusz Nowak M | Arkadia II Tczew |
Adam Śmiałek M | Arkadia Junior Tczew |
Tomasz Kozieł M | Frame Lódź |
Jan Niewęgłowski K | Nosan Kielce |
Maciej Życiński K | Nosan Kielce |
Marek Kudlik M | ERG Folie Bieruń |
Vladimiras Liaskovskis K | Litwa |
Pijus Labutis K | Litwa |
Marius Ganusauskas K | Litwa |
Jacek Tucholski M | Kołobrzeg |
Wojciech Tucholski M | Kołobrzeg |
Śniegocki Mateusz M | Konsalnet Warszawa |
Zawada Sebastian M | Lubliniec |
100. Karol Pahulak M | Chorten Elida Białystok |
Sroczyński Wojciech M | Konsalnet Warszawa |
Filip Żuk M | Chorten Elida Białystok |
Paweł Sobolewski M | Prostki |
Adrian Śledziewski K | BCB MOSiR Kętrzyn |
Łukasz Drożdż M | Giżycko |
106. Maciej Grygieńć M | Ósemka Suwałki |
Mieszko Fortuński M | ERG Folie Bieruń |
Wiktor Fortuński M | DSB Lubin |
Łukasz Korsak K | Green Club Gdańsk |