Relacje

W pierwszym turnieju cyklu Grand Prix Polski w Pool Bilard Brześć – Słomka Ptysiowa POL TOUR lidera rankingu i dwukrotnego mistrza Polski z 2014 roku Mieszka Fortuńskiego z ERG Filie Bieruń DSB Lubin zatrzymano dopiero w półfinale. Dokonał tego były wicemistrz świata juniorów Sebastian Batkowski z Framu Łódź zwyciężając 6:5 i on rozpocznie nowy sezon sportowy w koszulce lidera. W finale Sebastian wygrał 6:5 z Markiem Kudlikiem z LP Metal fach Sokółka. Obok Fortuńskiego brązowy medal wywalczył Mateusz Śniegocki z Konsalnetu Warszawa.

      Mistrzostwa Łodzi zorganizowane w klubie Frame rozpoczęła prezentacja nowego generalnego sponsora. W 2015 roku jest nim Zakład Produkcji Cukierniczej Brześć z Brześcia Kujawskiego. Najważniejszy polski cykl turniejów rankingowych wspierają także firmy WiK z Kostkowic, ZRB TOR z Mysłowic oraz kluby – gospodarze poszczególnych imprez. W Mistrzostwach Łodzi będących 171 turniejem w historii POL TOUR zagrały 123 osoby. „Bardzo się cieszę z tak dużej frekwencji. Jako firma wspieramy krajowy bilard od kilku lat i widzimy jak wiele serca ogromna grupa zawodników wkłada w rozwój sportowy. Postanowiliśmy więc zwycięzcy rankingu w 2015 roku przekazać nagrodę w wysokości 10.000 złotych” – powiedział Marcin Sipa – współwłaściciel ZPC Brześć.

      W Łodzi dominowali doświadczeni gracze. Babica, Kapłan, Szewczyk, Juszczyszyn, Fortuński, Śniegocki, Kudlik i Batkowski, to osoby o dużym dorobku sportowym. Oni stanowili czołową ósemkę. W finale, w którym faworytem był Marek Kudlik okazał się zaciętym, wyrównanym pojedynkiem. Sebastian walczył o każdą partię i doprowadził do wyniku 5:5. W ostatnim rozbiciu rozpoczynał Kudlik. Uderzył mocno i skutecznie. Nawet bila z numerem 8 wpadła do łuzy. Po chwili zastanowienia rozpoczął wbijanie. Niestety, gdy na stole pozostała mu jedna bila nie wyszedł na nią dobrze i po strzale do łuzy wpadła także biała. Batkowski nie dał mu powrócić do stołu, pewnie wbijając pozostałe na stole kule. „Chyba dopiero jutro uwierzę w sukces. W meczu z Mieszkiem, gdy przegrywałem 1:3 pomyślałem, że nie wygram. Ale zaczął mi pomagać – robić błędy i się udało. W finale nie myślałem o zwycięstwie. Marek był faworytem także w moich oczach, ale chciałem grać swoje” – podsumował swój start Sebastian Batkowski.

      Do rywalizacji obok Polaków przystąpiła czołówka ze Słowacji oraz Włoch. Najlepszym z naszych gości był wielokrotny mistrz Słowacji Jaroslav Polach, który zajął 9 miejsce. Wyeliminował go Tomasz Kapłan z Nosanu. W nowym sezonie Mak Marketing zmienił zasady turnieju. Gry będą toczyły się systemem podwójnej przegranej i puchar. „Takie było oczekiwanie dużej grupy klubów i zawodników. Po konsultacji podjąłem decyzję, że spróbujemy w tym roku zagrać w ten sposób. Zobaczymy jaka będzie frekwencja. Pozytywem bez wątpienia jest to, iż możemy wydłużyć mecze. W 8 bil graliśmy do 4. wygranych, a teraz gramy do 6. To eliminuje przypadkowość” – powiedział dyrektor cyklu Marcin Krzemiński.

      Podziękowania należą się kierownictwu i personelowi klubu Frame, który udostępnił obiekt i wsparł organizację zawodów. Mecze fazy pucharowej na żywo pokazywała TVSports.pl. Nad sprawnym przebiegiem czuwali sędziowie: Ziemowit Janaszek i Dariusz Kobacki.

Wyniki
 

1/4 finału 1/2 finału Finał
Mieszko Fortuński 6
Radosław Babica 3
Mieszko Fortuński 5
Sebastian Batkowski 6
Sebastian Batkowski 6
Konrad Juszczyszyn 2
Sebastian Batkowski 6
Marek Kudlik 5
Mateusz Śniegocki 6
Wojciech Szewczyk 0
Mateusz Śniegocki 3
Marek Kudlik 6
Tomasz Kapłan 4
Marek Kudlik 6

 

Pełne wyniki zawodów

Zwycięzcą drugiego w tym roku, a 172 turnieju w historii Grand Prix Polski został Mateusz Śniegocki z Konsalnetu Warszawa. W finale „Mati” pokonał Karola Skowerskiego z Nosanu Kielce 7:4, a wcześniej w półfinale, sensację zawodów Kamila Sząszora z Limonare Arkadia Tczew. Skowerski w drugim półfinale zatrzymał drugiego z graczy Konsalnetu Wojciecha Szewczyka. Łącznie w Kętrzynie zagrały 104 osoby. Dodajmy, że Śniegocki ostatni POL TOUR wygrał w 2012 roku.

      Dzień przed Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR w Bałtyckim Centrum Bilardowym spotkały się reprezentacje Polski i Litwy. W towarzyskim meczu zwyciężyli Polacy 4:2. Pojedynek pod hasłem „20-lat później” przebiegał w przyjacielskiej atmosferze. Drużynę Litwy poprowadził Tomas Brikmanis a Polski Marcin Krzemiński. Przypomnijmy, że w 1995 roku reprezentacje obu państw zmierzyły się w Białymstoku. „Wynik spotkania nie miał wielkiego znaczenia. Chcemy współpracować z naszymi sąsiadami i rozwijać sportowy bilard. Program zainicjowany w 2014 roku – Międzynarodowa Akademia Bilardowa – obejmie w tym sezonie 7-8 państw. Zaczęliśmy z Litwą. Potem spotkamy się ze Słowakami, Izraelem, Rumunią, Bułgarią, Czechami i Ukrainą” – podkreślił Marcin Krzemiński – prezes East European Billiard Coucnil. Ekipa z Litwy oczywiście wystartowała w Grand Prix Polski i otwartych mistrzostwach Polski w karambol 3-bandy.

      Oficjalnego otwarcia bilardowego weekendu w Kętrzynie dokonał burmistrz miasta Krzysztof Hećman, który z rąk prezesa Polskiego Związku Bilardowego otrzymał statuetkę MAKS – najważniejsze wyróżnienie PZBil. Nagroda ta została przekazana za powstanie Bałtyckiego Centrum Bilardowego. Prezes Grzegorz Kędzierski wręczył także statuetki w plebiscycie Zawodnik Roku 2014. W opinii internautów najwyższą lokatę zdobył Marcin Kubalski z Konsalnetu Warszawa – mistrz Polski niepełnosprawnych. Główny laur „Zawodnika Roku 2014” przyznano Mieszkowi Fortuńskiemu – zwycięzcy krajowego rankingu. Symbolicznego rozbicia – otwarcia Grand Prix Polski Brześć-Słomka Ptysiowa POL TOUR dokonał przedsiębiorca, mistrz Polski biznesu w bilard Władysław Kwaśniewski.

      W poola, odmianę 9-bil zagrało ponad 100 osób podzielonych na 4 grupy. Z każdej grupy do fazy pucharowej awansowało po 8 osób. W sobotę nie zakończono fazy grupowej, decydujące rundy odbyły się w niedzielę rano. Ze względu na bardzo dużą liczbę uczestników mecze w sobotę zakończyły się ok. 23.00. Aby wyłonić 32 najlepszych trzeba by rozegrać jeszcze trzy rundy. To musiało by potrwać do 2.00-3.00 w nocy. Takie rozwiązanie było nielogiczne. W niedzielę o 9.00 zaczęły się ostatnie mecze fazy podwójnej przegranej.

      Do najlepszej 32. awansowali wszyscy faworyci, ale nie przebił się nikt z dziewięciu startujących w imprezie Litwinów. W nowym sezonie, w styczniu, pierwszy turniej wygrał Sebastian Batkowski z Frame Łódź. Wiele osób obserwowało zatem jak on i zwycięzca rankingu 2014 Mieszko Fortuński zagrają w Kętrzynie. Batkowski w pierwszej rundzie pucharówki przegrał z Wojciechem Szewczykiem z Konsalnetu 5:7. Fortuński odpadł w drugiej rundzie po bardzo dobrym meczu z Michałem Turkowskim z Nosanu Kielce 2:7. W drugiej rundzie zakończyli także występ kadrowicze: Tomasz Kapłan (po 2:7 z M. Śniegockim) i Marek Kudlik (po 2:7 z R. Babicą). Bardzo emocjonująco było w dwóch ćwierćfinałach. Po błędzie na wbiciu ósemki Turkowski przegrał 6:7 z Kamilem Sząszorem, natomiast W. Szewczyk, także 7:6 pokonał Radosława Babicę z Nosanu Kielce. W półfinale Sząszor prowadził z M. Śniegockim, ale zabrakło mu doświadczenia i rutyniarz Śniegocki o jedną partię okazał się lepszy – 7:6. K. Skowerski dokładniejszy był od W. Szewczyka o dwie partie – 7:5. W wyrównanym finale Śniegocki wygrał 7:5.

      Podziękowania za współpracę należą się dyrekcji MOSiR w Kętrzynie, władzom samorządowym w mieście Kętrzyn oraz TVSports za relację na żywo. Sędzią głównym zawodów był Ziemowit Janaszek z Kielc.

      Na czele rankingu 2015 roku znajdują się: 1. M. Śniegocki; 2. S. Batkowski; 3. M. Kudlik, 4. K. Skowerski, 5. W. Szewczyk. Natomiast w rankingu World Games M. Fortuński wyprzedza M. Śniegockiego i R. Babicę. Ponieważ firma TOR ufundowała nagrodę dla klubu, który w sezonie 2015 wyśle na turnieje Grand Prix Polski największą liczbę zawodników prowadzimy także taki ranking. Listę otwiera Green Club Gdańsk przed Arkadią Tczew.

Wyniki
 

1/4 finału 1/2 finału Finał
Michał Turkowski 6
Kamil Sząszor 7
Kamil Sząszor 6
Mateusz Śniegocki 7
Piotr Kudlik 3
Mateusz Śniegocki 7
Mateusz Śniegocki 7
Karol Skowerski 5
Karol Skowerski 7
Adrian Borowiec 1
Karol Skowerski 7
Wojciech Szewczyk 5
Wojciech Szewczyk 7
Radosław Babica 6

 

Pełne wyniki zawodów

W grupie oddał przeciwnikom po 4 partie. W fazie pucharowej maksymalnie 3 rozbicia samemu wygrywając 7. Zawodnik Nosanu Kielce w finale 7:3 pokonał Mieszka Fortuńskiego z ERG Folie Bieruń DSB Lubin.

      Wcześniej Radek 7:2 wygrał z klubowym kolegą Tomaszem Kapłanem. W półfinale Mieszko zatrzymał Konrada Piekarskiego z Metal Fach LP Sokółka 7:5. Sensacją turnieju była podwójna przegrana Mateusza Śniegockiego z Konsalnetu Warszawa, numeru 1 rankingu. Mateusza pierwszy skarcił Konrad Juszczyszyn 6:7, a następnie trzynastoletni Szymon Błażej z Bili Tarnów 4:7!!! Do fazy pucharowej nie wszedł także Michał Turkowski, który uległ K. Piekarskiemu, a o awans przegrał z Kamilem Sząszorem z Arkadii Tczew.

      Do klubu Bila w Tarnowie przyjechało 59 zawodników. W takiej grupie trudno było trafić na słabego przeciwnika. Wiele pojedynków było więc bardzo zaciętych i najmniejszy błąd otwierał przeciwnikowi drogę do zwycięstwa. Jak przeanalizować wyniki I fazy, to wniosek jest tylko jeden – bez litości dla nowicjuszy. Bez porażki do pucharówki przeszli: K. Juszczyszyn, K. Piekarski, M. Fortuński, M. Skoneczny, K. Skowerski, T. Kapłan, R. Babica i W. Szewczyk. O nich słyszeliśmy już wielokrotnie. W ćwierćfinałach Piekarski pomęczył się trochę z J. Regieli (7:5). Kapłan 7:1 pokonał K. Skowerskiego, Fortuński 7:2 M. Skonecznego, a Babica 7:2 J. Waltera.

      W turnieju zagrały 4 panie. Najlepiej wypadła K. Wesołowska wygrywając dwa mecze.

      Za nami już 4 z rankingowych turniejów GPP Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR 2015. Na koniec wakacji spotkamy się w Green Clubie w Gdańsku.

Wyniki
 

1/4 finału 1/2 finału Finał
Jerzy Regieli 5
Konrad Piekarski 7
Konrad Piekarski 5
Mieszko Fortuński 7
Mieszko Fortuński 7
Mariusz Skoneczny 1
Mieszko Fortuński 3
Radosław Babica 7
Karol Skowerski 1
Tomasz Kapłan 7
Tomasz Kapłan 2
Radosław Babica 7
Radosław Babica 7
Jacek Walter 2

 

Pełne wyniki zawodów

Wygrał po 17 latach startów
Mistrzostwa Gdańska w 8-bil – 29-30 sierpnia 2015 r.

Michał Turkowski z Nosanu Kielce wygrał Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR w Gdańsku. W cyklu zadebiutował w 1998 roku. Był już w finałach i kończył z brązowym medalem, ale wygrał dopiero teraz. Wynik Michała uczy respektu do siły turnieju oraz pokory w sporcie.

      W fantastycznym finale Turkowski pokonał Mateusza Śniegockiego z Konsalnetu Warszawa 6:5. Początkowo prowadził Mateusz. Później Michał wyszedł na 5:4 i rewelacyjną partię zagrał Śniegocki rozwiązując bardzo trudny układ bil na stole. O ile przemiennie nic nie potrafili wbić z rozbicia, o tyle ostatnią partię Michał zakończył z kija. Wcześniej Turkowski pokonał Mieszka Fortuńskiego także 6:5. Pomyłka nie tylko kosztowała Fortuńskiego finał, ale także złamanie szczytówki. Brązowy medal wywalczył także Konrad Piekarski z LP Metal Fach Sokółka.

      Rok temu najlepszym w Gdańsku był klubowy kolega Michała Karol Skowerski. Tak więc Puchar Gdańska ponownie pojechał do Kielc.

      Jeżeli mielibyśmy mówić o ciekawostkach, to niespodziewanie do 32 najlepszych nie awansowali Piotr Kudlik i Patryk Statkiewicz. Pozytywnie zaskoczyli Bartosz Migdałek z Zielonej Góry, kończąc zawody na 9 miejscu i Andrzej Guzanowski z Warszawy zatrzymany dopiero przez Mateusza Śniegockiego w ćwierćfinale.

      Łącznie w XIII Mistrzostwach Gdańska zagrało 77 osób. Podziękowania dla gospodarzy – właścicieli Green Club za pozytywne przeobrażenie klubu i pomoc w przygotowaniu imprezy.

Wyniki
 

1/4 finału 1/2 finału Finał
Mieszko Fortuński 6
Radosław Babica 4
Mieszko Fortuński 5
Michał Turkowski 6
Tomasz Kapłan 4
Michał Turkowski 6
Michał Turkowski 6
Mateusz Śniegocki 5
Marek Kudlik 5
Konrad Piekarski 6
Konrad Piekarski 2
Mateusz Śniegocki 6
Mateusz Śniegocki 6
Andrzej Guzanowski 3

 

Pełne wyniki zawodów

W klubie Break w Krakowie 72 zawodników stoczyło 127 pojedynków w szóstym w tym roku turnieju Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR w odmianę 10-bil. Najskuteczniejszym został zwycięzca ubiegłorocznego rankingu Mieszko Fortuński z ERG Folie Bieruń DSB Lubin. W finale pokonał Tomasza Kapłana z Nosanu Kielce. Brązowe medale przypadły Sebastianowi Batkowskemu z Frame Łódź i Dawidowi Jędrzejczakowi z Green Clubu Gdańsk.

      Wygrana w Krakowie przesunęła Mieszka na pierwsze miejsce w rankingu 2015 i przybliżyła do nagrody głównej – 10.000 złotych ufundowanej przez Zakład Produkcji Cukierniczej Brześć z Brześcia Kujawskiego. Fortuński bez porażki przebrnął fazę grupową. Również w fazie pucharowej nie dawał rywalom zbyt wielkich nadziei. Ze M Stefańczykiem wygrał 6:0; z D. Tonojanem 6:2, z K. Skowerskim 6:3 i D. Jędrzejczakiem 6:0. W finale także szybko uzyskał przewagę wykorzystując błędy Kapłana.

      Tomasz Kapłan także zachwycał skutecznością. W pucharówce rozpoczął od walkowera z S.Hołówko. Potem wyeliminował Izę Łącką 6:1; Piotra Kudlika 6:0 i S. Batkowskiego 6:2. W finale rozpoczął bardzo agresywnie, ale już w pierwszej partii popełnił błąd na wbijaniu. W kilka minut wynik brzmiał 4:0 dla Fortuńskiego. W kolejnych dwóch partiach obaj zdobyli po jednym punkcie. Ostatecznie Mieszko wygrał 6:2.

      Z zaciekawieniem obserwowano występ gości ze Słowacji, Włoch i Anglii. Zagraniczni jednak nie odegrali większej roli. Jedynie Słowak Lukaś Kovać awansował do fazy pucharowej. Pozostali odpadli na etapie grupowym. Po dwóch meczach swój występ zakończył zwycięzca POL TOUR w Gdańsku Michał Turkowski. Bardzo pozytywnie należy ocenić start Izabeli Łąckiej z Pino Dębica i Michała Sobolewskiego z WCBS Włocławek. Iza nie tylko awansowała do grona 32 najlepszych, ale o awans do 1/8 pokonała Michała Muklewicza z Green Clubu Gdańsk 6:5. Potem przegrała 1:6 z T. Kapłanem. M. Sobolewski w fazie pucharowej wyeliminował Marka Kudlika z LP Metal Fach Sokółka 6:5. Zatrzymał go Partyk Statkiewicz z Green Clubu. Pełne wyniki na http://bilard-sport.pl/wyniki_poltour_2015.php?turniej_id=454.

      Przed ostatnim turniejem w Kielcach 10 zawodników zgromadziło ponad 100 punktów rankingowych. Za M. Fortuńskim są: R. Babica, M. Śniegocki, T. Kapłan i S. Batkowski. Wygląda na to, że któryś z nich sięgnie po tegoroczny laur.

      Równolegle o nagrodę finansową ufundowaną przez firmę TOR z Mysłowic walczą kluby. Tutaj oceniana jest sportowa aktywność. Na czele listy mamy Green Club Gdańsk przed Nosanem Kielce.

      Mistrzostwa Krakowa nasza firma realizowała wspólnie z Klubem Break. Dziękujemy za gościnę. Kolejne, ostatnie w tym roku zawody Grand Prix odbędą się 7-8 listopada w Kielcach.

Wyniki
 

1/4 finału 1/2 finału Finał
Mieszko Fortuński 6
Karol Skowerski 3
Mieszko Fortuński 6
Dawid Jędrzejczak 0
Radosław Babica 4
Dawid Jędrzejczak 6
Mieszko Fortuński 6
Tomasz Kapłan 2
Tomasz Kapłan 6
Piotr Kudlik 0
Tomasz Kapłan 6
Sebastian Batkowski 2
Patryk Statkiewicz 5
Sebastian Batkowski 6

 

Pełne wyniki zawodów

Dwaj zawodnicy Nosanu Kielce spotkali się w finale ogólnopolskich zawodów Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR – XVI Mistrzostwach Kielc w Pool Bilard w 10-Bil. Lepszym był bardziej doświadczony Tomasz Kapłan, który Danielowi Macioł oddał tylko trzy partie (6:3). Brązowe medale powędrowały na piersi Marka Kudlika (LP Metal Fach Sokółka) i Mieszka Fortuńskiego (ERG Folie Bieruń DSB Lubin). W Kielcach łącznie zagrały 62 osoby. Poza Polakami byli bilardziści ze Słowacji oraz Włoch.

      Mecze rozgrywane w Kieleckim Centrum Bilardowym CONTACT oraz klubie FOCUS już na wstępie dostarczyły kilka niespodzianek. Pierwszą sprawił Jacek Walter, który pokonał obrońcę tytułu Mieszka Fortuńskiego. Mieszko wygrał potem 4 mecze i awansował do fazy pucharowej, ale Jacek zdrowo nim potrząsnął. Gdy w grze mamy ok. 60 bilardzistów należy się liczyć, że łatwo nie będzie. W sobotę turniej pożegnali mistrzowie Polski: Konrad Piekarski, Piotr Kudlik (obaj LP Metal Fach Sokółka) oraz mistrz Europy Mariusz Skoneczny (Duet Lipiński Dachy Tomaszów Maz.).

      W finałowej szesnastce pierwszy lanie dostał Mateusz Śniegocki (Konsalnet Warszawa). Wielokrotnego mistrza Polski powalił Patryk Statkiewicz (Green Club Gdańsk) 1:6. Los Mateusza podzielił zwycięzca POL TOUR z Gdańska Michał Turkowski (Nosan) po 2:6 z Danielem Maciołem. Przez Marka Kudlika (LP Metal Fach Sokółka) zatrzymany został także wspaniale grający w tym sezonie junior Kamil Sząszor (Arkadia Tczew) 4:6. Jacek Walter (Kalisz) uległ Radosławowi Babicy (Nosan) 2:6; Andrzej Winogradow (Green Club) 3:6 Piotrowi Ostrowskiemu (Duet), Robert Pasternak (Idoślubu.pl Kielce) 3:6 Tomaszowi Kapłanowi (Nosan), a w klubowym pojedynku Konrad Juszczyszyn zaliczył 2:6 z Mieszkiem Fortuńskim. Uwagę widzów w tej rundzie przykuł pojedynek dwóch wicemistrzów świata: Karola Skowerskiego (Nosan) i Wojciecha Szewczyka (Konsalnet). Tym razem lepszy był Karol (6:3).

      W ćwierćfinałach trzy mecze przeszły bez specjalnej historii. Kudlik 6:3 wygrał z Babicą; Fortuński 6:2 ze Statkiewiczem, a Kapłan 6:1 ze Skowerskim. Czwarty mecz rozstrzygnął się w 11 partii. Juniorski mistrz Europy Daniel Macioł pokonał dr nauk Piotra Ostrowskiego 6:5.

      W półfinałach T. Kapłan tylko jedną partię oddał Fortuńskiemu (6:1), a D. Macioł trzy M. Kudlikowi (6:3). W ostatnim meczu sezonu mistrz Europy Tomasz Kapłan udowodnił, że to jeszcze nie czas dla juniora. Pokonał Daniela Macioła 6:3.

      Zwycięstwo Kapłana w Kielcach przybliżyło go do lidera rankingu Mieszka Fortuńskiego. Mieszko przed mistrzostwami Polski, czyli trzema turniejami (w 8,9 i 10-bil) ma tylko 3 punkty przewagi. Ze stratą 16 pkt. trzeci jest Radosław Babica, a 21 pkt. brakuje Mateuszowi Śniegockiemu. Do lidera 30 pkt. tracą Karol Skowerski i Marek Kudlik. Przy tak wyrównanym poziomie wygląda na to, że walka o zwycięstwo w rankingu 2015 rozegra się pomiędzy prowadzącą czwórką.

      Sędzią głównym zawodów był Ziemowit Janaszek, a podziękowania za współpracę należą się właścicielowi klubu Focus Michałowi Turkowskiemu oraz prezesowi PZBil Grzegorzowi Kędzierskiemu za realizację transmisji telewizyjnej TVSports.pl. Wsparcia udzieliły także: Agencja Turystyczna Gold Tour i firma NOLEM. Akcji patronował Polski Związek Bilardowy oraz East European Billiard Council. Podczas turnieju promowano międzynarodową kampanię PLAY TRU.

      Turniej w stolicy województwa świętokrzyskiego kończył tegoroczny sezon Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR. Nagrodę dla najaktywniejszego klubu otrzymuje Green Club Gdańsk, który w sezonie wystawił największą liczbę zawodników.

Wyniki
 

1/4 finału 1/2 finału Finał
Piotr Ostrowski 5
Daniel Macioł 6
Daniel Macioł 6
Marek Kudlik 3
Marek Kudlik 6
Radosław Babica 2
Daniel Macioł 3
Tomasz Kapłan 6
Patryk Statkiewicz 3
Mieszko Fortuński 6
Mieszko Fortuński 1
Tomasz Kapłan 6
Karol Skowerski 1
Tomasz Kapłan 6

 

Pełne wyniki zawodów