POL TOUR 10-BIL -CZĘSTOCHOWA – NOWE ZAPISY !

Po raz pierwszy w historii cyklu musimy przeprowadzić ponowną rejestrację na turniej w Częstochowie. Powodem są decyzje rządu RP w sprawie zagrożenia koronawirusem. Każdy zgłaszający się na zawody musi mieć świadomość panującej sytuacji i dobrowolnie zadeklarować chęć wzięcia udziału w imprezie. W przypadku nieletnich zgłoszenie muszą przesłać rodzice-opiekunowie prawni. 

Nowa lista uczestników znajduje się na naszej stronie internetowej. 

Prowadzimy zapisy na drugi turniej Grand Prix Polski ” Brześć Słomka Ptysiowa” POL TOUR. Gospodarzem będzie klub Porter w Częstochowie. Gramy 4-5 kwietnia. W związku z nowymi decyzjami polskiego rządu o zagrożeniu koronawirusem odwołaliśmy wszystkie imprezy do końca marca. Nie ma jednak przesłanek, aby odwoływać imprezy w kwietniu. Czekamy na komunikaty władz centralnych i lokalnych.

Każdy, kto zgłasza się na zawody musi mieć świadomość zaistniałej sytuacji i dobrowolnie podjąć decyzję o starcie w turnieju. Postaramy się go przygotować z zachowaniem maksymalnych środków ostrożności.

Ilość miejsc ograniczona. Gwarantowane prawo udziału ma 32 najlepszych zawodników z rankingu kroczącego PZBil oraz 4-6 zawodników zgłoszonych przez klub Porter. Muszą jednak potwierdzić swój udział do 27 marca. O kwalifikacji pozostałych decyduje organizator. Szczegóły na naszej stronie w zakładce POL TOUR. Lista startowa na stronie www.ebc-billiard.com

UWAGA !!!!

Mak Marketing nie prowadzi rejestru licencji PZBil i spraw przynależności klubowej. W związku z tym, przy zgłoszeniach na POL TOUR zawodnicy muszą podać imię i nazwisko oraz przynależność klubową. W przypadku zawodników niezrzeszonych należy podać miejsce zamieszkania.