Podwójne zwycięstwo UKS Fair Play Jaworzno.

Podwójne zwycięstwo UKS Fair Play Jaworzno.

Pełnym sukcesem ekipy z Jaworzna zakończył się drugi w tym roku ogólnopolski turniej juniorów Mak Marketing Junior Tour. Zarówno wśród chłopców, jak i dziewcząt złote medale wywalczyli bilardziści Fair Play.

W grupie chłopców zagrało 94 zawodników, a najlepszym okazał się Dominik Regieli, który w finale pokonał 4:3 Michała Niećko z Akademii Bilardowej Reda. Podium uzupełnili dwaj wychowankowie Nosanu Kielce: Michał Wiech i Jakub Hajduk.

Dziewcząt rywalizowało 40, a na najcenniejszy puchar i medal powędrował do Julii Cabała. Srebro wywalczyła Kinga Okopień z UKS Miłek Wiślica, a brązowe medale Gabriela Gomułka z UKS Bila Zduny oraz Małgorzata Bierzgalska z KS Duet Tomaszów Mazowiecki.

Turniejem kierował zespół w składzie Dariusz Kobacki, Adam Gajda, Bogusław Bereżny i Jakub Wojciechowski.  Tradycyjnie dziękujemy gospodarzowi imprezy, klubowi Frame w Łodzi.

Podczas otwarcia zawodów prezes PZBil i trener kadry narodowej juniorów ogłosili skład reprezentacji narodowej na juniorskie mistrzostwa Europy. Wszystkim nominowanym gratulujemy.  

Poprzedni

Następny