Pierwsi młodzieżowi zwycięzcy.

W Łodzi odbył się pierwszy w tym roku turniej Mak Marketing Junior Tour 2019. Zagrało w nim ponad 140 osób – 87 chłopców, 55 dziewcząt. Wśród chłopców złoty medal wywalczył Szymon Kural (TCF Hub Kraków), który w finale pokonał swojego kolegę z polskiej reprezentacji juniorów Oskara Jamorskiego (UKS Snikers Rękoraj). Na trzecim miejscu zawody ukończyli: Nikodem Jankowiak ( Akademia Bilardowa Rokietnica) i Szymon Błażej (TCF Hub Kraków). Wśród dziewcząt najlepszą była Zuzanna Błąszczak ( AB Rokietnica) przed Weroniką Połczyńską ( Bila Zduny) oraz Mileną Malicką (AB Rokietnica) i Olą Orzech ( Pino Dębica). Gratulacje dla zwycięzców, a podziękowania za przeprowadzenie imprezy dla Dariusza Kobackiego w klubu Frame.