Mak Marketing Junior Tour 14 lutego w Łodzi.

Komunikat.

 Narodowy Mak Marketing Junior Tour PZBil 2021

Informujemy, że pierwszy turniej cyklu Narodowy Mak Marketing Junior Tour PZBil 2021 stanowiący

kwalifikację do Mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych 2022 odbędzie w niedzielę dnia 14.02.2021 w Klubie Frame w Łodzi.

 Start godz.10.00. Odmiany gry: chłopcy 8 bil , dziewczyny 8 bil. Przyjmujemy zgłoszenia na junior@bilard-sport.pl

Opłata startowa wynosi 30,00 zł za każdego zgłoszonego zawodnika (nawet gdy nie zagra)

Na zawodach obowiązują zasady profilaktyki Covid-19 oraz regulamin i zasady startu, ogłoszone przez Polski Związek Bilardowy w dniu 01.02.2021 r. – www.bilard-sport.pl . Uwaga ! zawodnicy, którzy startowali w sezonie 2020 nie muszą już składać karty identyfikacyjnej RODO.

KLUBY muszą przestawić oświadczenie z listą imienną w sprawie w posiadania przez zawodników orzeczenia lekarskiego o stanie zdrowia umożliwiającego bezpieczne uczestnictwo w sporcie bilardowym i współzawodnictwie.

   Przypominam, że z godnie z obowiązującymi ograniczeniami wprowadzonymi Rozporządzeniem przez Rząd w imprezach juniorskich Polskich Związków Sportowych mogą uczestniczyć tylko zawodnicy posiadający licencję zawodnika lub trenujący w Klubach posiadających licencję sportową i uczestniczących w systemie współzawodnictwa sportowego organizowanego przez Związek, a zajęcia sportowe i treningi mogą prowadzić instruktorzy i trenerzy posiadający uprawnienia i potwierdzone kwalifikacje oraz licencję.

Lista zawodników z licencją oraz licencjonowanych klubów znajduje się na stronie Polskiego Związku Bilardowego www.bilard-sport.pl

UWAGA !!! Niezbędne dokumenty związane z udziałem w turnieju dostępne są na stronie PZBil . Prosimy o uważne zapoznanie się z nimi.

Wiceprezes PZBil                                                                     Prezes Mak Marketing

Dariusz Kobacki                                                                       Marcin Krzemiński