Kielecki finał w Kętrzynie

Bilardziści Nosanu Kielce byli najskuteczniejsi w Mistrzostwach Kętrzyna w odmianę 8-bil zaliczanych do rankingowego cyklu Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR.  Tomasz Kapłan i Karol Skowerski walczyli w finale, a na miejscach 5-8 zakończyli gry także Sebastian Batkowski i Jan Niewęgłowski.  Turniej wygrał Karol Skowerski. Brązowe medale zabrali do domów Radosław Babica (Akademia Bilardowa Rokietnica) i Wojciech Szewczyk (Dekada Bilardo.pl Sosnowiec), a stawkę 8 najlepszych uzupełnili: Kamil Sząszor (Kosmopel Arkadia Tczew) i Szymon Kural (TCF HUB Kraków).

 Łącznie do gry przystąpiło 79 bilardzistów. Miejscem gry było Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR w Kętrzynie i klub SKB Mrągowo.  Podziękowania dla władz Miasta Kętrzyn, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie oraz sponsora generalnego cyklu Brześć Sipa Spółka Jawna z Brześcia Kujawskiego.

Relację na żywo można było oglądać w TVSports.pl, a już wkrótce trzy końcowe pojedynki będzie retransmitowała stacja Sport Klub.

Pełna relacja już jutro w zakładce POL TOUR.