100 turniej Dynamic Best wyłonił 29 zwycięzcę.

Historyczny setny turniej Dynamic Billard Best of the East ( Puchar Europy Wschodniej) dobiegł końca. Zwycięzcą został Wiktor Zieliński z Poznania. W rewelacyjnym finale pokonał Dominika Jastrzębia 7:5.

Mecz finałowy – W. Zieliński vs D. Jastrząb. Sędzia Alexandru Balas z Rumunii.

To był finał godny setnego turnieju. Piękna, szybka gra, partie z kija. To się podoba. Zwycięzca poza okazałym pucharem otrzymał nagrodę finansową oraz profesjonalnego kija bilardowego firmy Cuetec.

Medaliści.

Brązowe medale wypracowali Szymon Kural i Marcel Fortuński. Najlepszym z zawodników zagranicznych był Dawid Zalman z Czech, kończący walkę na 9 pozycji.

Dawid Żalman z Czech.

Łacznie do rywalizacji przystąpiło 108 zawodników z 9 państw: Słowacja, Czechy, Republika Południowej Afryki, Maroko, Niemcy, Włochy, Rumunia, Ukraina i Polska. Turniej Polish-9-Ball kończył 7 Międzynarodowy Festiwal Bilardowy -Kielce 2022. „Dziękuję zawodnikom, sponsorom ( Miastu Kielce, Dynamic Billard Organization z Niemiec, Iwan Simonis S.A. i Saluc S.A -Aramith z Belgii, Cuetec z USA, Kamui z Japonii, Brześć Sipa z Brześcia Kujawskiego,TV Sports, Grand Hotel w Kielcach, Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Świętokrzyskiego), partnerom, mediom i ekipie obsługujacej imprezę” powiedział gospodarz Festiwalu Marcin Krzemiński.

Ceremonia otwarcia.

Więcej już wkrótce w zakładce Dynamic Best. Pełne wyniki na www.ebc-billiard.com